Okulary optyczne i przeciwsłoneczne

Okulary z oprawkami o różnych kolorachSalon Optyczny Aga to najlepsze miejsce w Łomiankach i okolicy do zakupu opraw okularowych. Nasz salon przygotowany jest do obsługi klientów wymagających i oczekujących produktów i obsługi na najwyższym poziomie.

 

Modne i wytrzymałe oprawy okularowe

Oferujemy okulary dla dzieci i dorosłych, modne okulary dla pań oraz wygodne i stylowe oprawy dla panów. Nawiązaliśmy kontakty ze znanymi producentami opraw okularowych. Dlatego też możemy zapewnić klientów o wysokiej jakości naszych produktów, ich funkcjonalności i trwałości. Oprawy okularowe wykonane są z nowoczesnych materiałów według najnowszych trendów modowych. Wybór modeli opraw w naszym salonie jest na tyle szeroki, że każdy klient znajdzie wzór pasujący idealnie do swojego gustu.

Sprzedajemy oprawki dla dzieci marek: BELUTTI, WES, VERDO, TOMMY JEANS i KENZO, a użytkownikom dorosłym oferujemy oprawy producentów: BELUTTI, WES, GENTLEMAN, LORSS, LUCAS, JUSHU, KAMEX. Znajdziecie także w naszej ofercie oprawy renomowanych marek takich jak: FENDI, JIMMY CHOO, MAXMARA, DIOR, TOMMY HILFIGER, RAY-BAN, JOOP!, JAGUAR, TOUS, GUESS, ANA HICKMANN, STEPPER, KENZO, BALMAIN, GUCCI, LIU JO, BENETTON, SCOTH&SODA, PEPE JEANS, POLO RALPH LAUREN oraz wielu innych.

 

Okulary specjalistyczne

W naszym salonie optycznym znajdziecie szeroki wybór okularów specjalistycznych. Oferujemy okulary dla kierowców, które w sposób zdecydowany ułatwiają obserwowanie sytuacji na drodze i ograniczają przemęczanie się wzroku. Soczewki okularów dla kierowców zabezpieczone są przed promieniami UV, mają powłoki antyrefleksyjną, polaryzacyjną lub powłokę typu Blue Blocker ułatwiającą jazdę o zmierzchu.

Sprzedajemy okulary z soczewkami okularowymi jednoogniskowymi, dwuogniskowymi i progresywnymi oraz okulary do komputera z soczewkami z powłoką Blue Control, której zadaniem jest odcinanie światła niebieskiego. Polecamy również okulary relaksacyjne. Oferujemy okulary przeciwsłoneczne: WES, POLAROID, OSCAR VENTURA, RAY-BAN, CARRERA, LOVE MOSCHINO, MAXMARA, GUCCI i DIOR i wiele innych.

 

Wysoka jakość soczewek

Korzystamy z soczewek najwyższej jakości. Do opraw okularowych polecamy soczewki Marka Hoya oraz  marka Seiko.