Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe na stoleW naszym salonie oferujemy soczewki kontaktowe renomowanej marki CooperVision. Nasz okulista doradzi przy zakupie najlepszych soczewek, tak by ich użytkowanie było jak najbardziej komfortowe. Bierze on pod uwagę rodzaj pracy wykonywanej przez użytkownika, jego styl życia i wiele innych czynników, które decydują o wyborze najlepszego rozwiązania.

 

Soczewki kontaktowe – idealne rozwiązanie dla osób aktywnych

Producenci oferują różne rodzaje soczewek kontaktowych. Najbardziej popularne do stosowania czasowego są soczewki kontaktowe miesięczne. Soczewki od momentu kontaktu z okiem można używać przez 30 dni. Koniecznie należy pamiętać o codziennej pielęgnacji soczewek kontaktowych. Należy je zdejmować na noc, płukać w specjalnym płynie i umieszczać w pojemniku nim wypełnionym.

Innym rozwiązaniem jest stosowanie soczewek jednodniowych. Nie wymagają one pielęgnacji, ale należy pamiętać o ich wyjęciu z oka przed snem. Jest to propozycja dla osób używających soczewek kontaktowych sporadycznie lub na przemian z okularami. Najczęściej użytkownikami soczewek jednodniowych są osoby aktywne, które nie chcą na co dzień rozstać się z noszeniem okularów. Stosują soczewki kontaktowe podczas uprawiania sportu lub w trakcie innej aktywności.

Oferujemy szeroki wybór soczewek kontaktowych miesięcznych i jednodniowych. W naszym salonie znajdziecie także wszystkie potrzebne akcesoria, takie jak pojemniczki oraz płyny do pielęgnacji soczewek.

W naszym salonie dostępne są soczewki i płyny marki     CooperVision - płyny i soczewki Bausch health